ریموت و رسیور


نتایج 1 تا 19 از کل 19 نتیجه

مرکز کنترل کرکره برقی بتا - 4ch- رسیور قفل برقی بتا


تغذیه ریموتی بتا - یک عدد تک رله بتا و منبع تغذیه در یک ...

رسیور سه رله النا


قابلیت مچ کردن هر دکه ریموت بر روی رله خاص و قابلیت حذف ...

رسیور سه رله بتا


مناسب برای دربهای اتوماتیک رسیورهای سه رله لرنینگ ...

رسیور صنعتی مینی دو رله no/nc


گیرنده مینی دورله بتا- فرکانس 433 - مناسب برای دربهای ...

رسیور چهار رله بتا


این رسیور در دو نوع لرنینگ و هاپینگ موجود است

ریموت النا EN-12B


ریموت کنترل آزرایی النا - فرکانس 433.92 نوع محصول : ریموت ...

ریموت بتا 2006


ریموت کنترل بتا مدل 2006 با فرکانس 315

ریموت بتا 2011


ریموت کنترل بتا 2011 مناسب درب اتوماتیک - امنیت بالا

ریموت بتا 2014


ریموت کنترل بتا 2014 ریموت کنترل یکی از معمول ترین ...

ریموت بتا مدل 2013


ریموت بتا مدل 2013 مدل بنزی- سازگار با ریموت 2007

ریموت بتا ۲۰۰۷


ریموت بتا 2007 با فرکانس Mhz 433.92 دارای کد لرنینگ و 4 ...

ریموت بلوتوثی النا


ریموت بلوتوثی النا سازگار با تمام مدلها- موجود نیست

ریموت جک درب اتوماتیک دیپلمات


ریموت جک درب اتوماتیک دیپلمات - تعداد کانال: 4 کانال - ...

ریموت درب اتوماتیک محک


ریموت درب اتوماتیک محک مدل جدید و چهار دکمه- بدنه ...

ریموت فابریک V2 – ریموت phox


ریموت فابریک V2 – ریموت phox ریموت اصلی وی تو سازگار با ...

ریموت فابریک پروتکو


ریموت کنترل فابریک پروتکو مدل angie سازگار با تمام ...

ریموت نور بالای دیپلمات


کیت نور بالای دیپلمات با نور بالا درب ها رو باز ...

ریموت کنترل فندکی النا


ریموت طرح جدید النا فرکانس 433 سازگار با اکثر رسیورهای ...

مرکز کنترل کرکره فول کانال بتا (F-CH)


مرکز کنترل کرکره فول کانال (F-CH) ریموت و رسیور کرکره برقی ...

راهنمای خرید ریموت و رسیور

کنترل از راه دور دور فرمان یا کنترل از راه دور یا ریموت کنترل

وسیله‌ای الکترونیکی است برای کنترل عملیات اجرایی یک دستگاه.

واژه کنترل از راه دور یا ریموت کنترل برای صدور فرمان از فاصله ی دور برای تلویزیون و دیگر وسایل مصرفی الکترونیکی و امروزه برای راحتی انسان در بازشدن درب ها و هم چنین کرکره ها نیز از آن استفاده می شود. برای این قبیل وسایل دستگاه‌های کنترل از راه دور معمولاً از وسیله‌ای دستی همراه با کلیدهایی منظم برای تنظیم ساختارهای مختلف مانند شبکه‌های تلویزیون، شماره مسیر و صدا تشکیل شده‌ است. در حقیقت برای اکثریت دستگاه‌های مدرن که چنین کنترل‌هایی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود، دستگاه کنترل از راه دور دستی، دارای عملکردهای اجرایی بسیار وسیع تری نسبت به عملکردهای اولیه‌ای است که بروی خود دستگاه کنترل شونده تعبیه شده‌است. بسیاری از این دستگاه‌های کنترل از راه دور برای برقراری ارتباط از سیگنال‌های فروسرخ (infrared (IR) signals) و تعداد معدودی نیز از سیگنال‌های رادیویی (radio signals) استفاده می‌کنند.

 

کنترل از راه دور به نقل از ویکی پدیا

دور فرمان یا کنترل از راه دور یا ریموت کنترل وسیله‌ای الکترونیکی است برای کنترل عملیات اجرایی یک دستگاه.

کنترل از راه دور یا ریموت کنترل وسیله ای برای صدور فرمان از فاصله‌ی دور برای وسایل الکترونیکی است. امروزه برای راحتی کاربران در باز کردن در ها و کرکره ها نیز از آن استفاده می شود. دستگاه‌های کنترل از راه دور معمولاً از وسیله‌ای دستی همراه با کلیدهایی منظم برای تنظیم ساختارهای مختلف مانند شبکه‌های تلویزیون، شماره مسیر و صدا تشکیل شده‌است. در حقیقت برای اکثریت دستگاه‌های مدرن که چنین کنترل‌هایی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود، دستگاه کنترل از را دور دستی، دارای عملکردهای اجرایی بسیار وسیع تری نسبت به عملکردهای اولیه‌ای است که بروی خود دستگاه کنترل شونده تعبیه شده‌است. بسیاری از این دستگاه‌های کنترل از راه دور برای برقراری ارتباط از سیگنال‌های سریع فروسرخ (infrared (IR) signals) و تعداد معدودی نیز از سیگنال‌های رادیویی (radio signals) استفاده می‌کنند. تاریخچهُ استفاده از کنترل از راه دور به حدود سه هزار سال پیش از میلاد بر میگردد. در آن زمان افراد پولدار اقدام به خرید برده میکردند که با دستور صاحب خانه اقدام به انجام کارها میکرد. ولی اولین ریموت کنترل به شکل مدرن امروزی درسال ۱۵۴۲ توسط فیزیکدانی افغان به نام عباس رسولی در چاهی به عمق هفتصد متر زیر زمین ساخته شد که با یک مغناطیس قوی اجسام از راه دور حرکت داده میشد. در سال ۱۹۰۰ یک دانشمند آلمانی بنام هاینریش تمبان ریموتی طراحی کرد که بوسیلهُ آن محل دقیق گوشی تلفن همراه مشخص و روشن میشد.

کپی کردن ریموت جک پارکینگ

ریموت جک درب پارکینگ کوچکترین و اصلی ترین قطعه در بخش درب اتوماتیک می باشد. با پیشرفت تکنولوژی ریموت درب هم پیشرفت کرده و حتی از کیفیت بالاتری برخوردار شده اند. در خرید ریموت درب کنترلی باید دقت کنید که با محصول شما همخوانی داشته باشد؛ زیرا برخی از جک ها از فرکانس های مختلفی برای برقراری ارتباط با ریموت خود بهره مند هستند که در صورت تطابق نداشتن باعث اختلال خواهد شد. امروزه درب های ریموتی از تکنولوژی های متفاوت و پیچیده ای در محصولات خود استفاده می کنند؛ از جمله حسگرهای نوری، حسگرهای حرکتی و حتی برای بازکردن درب از طریق موبایل نیز نام برد. در خرید ریموت اورجینال این نکته را دقت داشته باشید که فقط با محصول اورجینال خود کددهی خواهد شد. البته پیشنهاد می کنیم قبل از خرید ریموت درب پارکینگ با کارشناسان ما به شماره تماس 09904880477 مشورت کنید تا بهترین گزینه را به شما ارائه کنند.

 

امنیت ریموت درب پارکینگ

امروزه فرستنده های ریموت بسیار امن می باشند زیرا آنها با شیوه ها و الگوریتم های پیچیده تری برنامه ریزی شده اند تا در فرکانس های رادیویی و بلوتوثی امنیت بالاتری داشته باشند و می توان گفت که جای هیچگونه نگرانی ای را باقی نمی گذارند.

 

نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ

ریموت درب در صورت استفاده از آن، کدی را به سمت گیرنده ارسال می نماید و در صورتی که کد ارسالی مطابق با کد تعیین شده باشد، فرمان باز شدن درب توسط گیرنده صادر می شود. محصولاتی که دارای کد ثابت هستند دارای امنیت پایین تری هستند زیرا در صورتی که کد آنها روی ریموت دیگری تنظیم شود، درب آن ها قابل باز شدن است و این افراد غریبه ممکن است زیادتر شوند.

محصولات دیگر هوراد دیجیتال را با کلیک بر روی هر کدام مشاهده نمایید.

جک پارکینگ

ریموت نور بالا

چشمی دیجیتال

آرام بند

ریموت رسیور

براي دريافت اطلاعات بيشتر و گفتگو با کارشناسان هوراد الکترونيک با شماره 09904880477 و 02133929282 تماس حاصل نماييد.

اینماد