چشمی دیجیتال "DP01C3"

چشمی دیجیتال "DP01C3"

قابلیت امکان انتقال تصویر بر روی تلفن همراه و مانیتور “ 3.4 اینچ 

بررسی محصول:

 

1 . چشمی دیجیتال در موقعیت مناسب برروی درب نصب میشود، چشمی معمولی درب را با چشمی دیجیتال برای یکپارچه سازی نظارت بر درب جایگزین کنید . این کار ، به میزبان حاضر در خانه اجازه می دهد بازدید کنندگان را در خارج از درب ببیند ، قابلیت تشخیص حرکت در خارج از درب وجود دارد - این قابلیت را می توان غیر فعال نمود
2 . این مدل از چشمی را می توان به Wi-Fi متصل کرد ، و تلفن همراه می تواند از راه دور با چشمی دیجیتال ارتباط گرفته و عکسها و ویدیوهای موجود در کارت حافظه را مشاهده کند.
3 . هنگامی که بازدید کننده زنگ چشمی دیجیتال را بفشارد یا تشخیص حرکت موجب تحریک شود ، چشمی دیجیتال علاوه بر عملکرد محلی که شامل روشن شدن نمایشگر داخلی و زنگ خوردن داخلی می باشد , می تواند رویداد را از راه دور از طریق اینترنت به تلفن همراه انتقال دهد تا میزبان که درخانه حضور ندارد , با بازدید کننده تماس ویدیویی و صوتی برقرار کند.-بازدید کننده تصویر میزبان را مشاهده نمی کند .
4 . چشمی دیجیتال به راحتی جایگزین , چشمی های ساده نوری می شود وبعلت داشتن دامنه تصویری وسیع برای مشاهده بیرون درب نیازی به نزدیک کردن چشم به چشمی دیجیتال نمی باشد . این قابلیت به کودکان و افراد مسن در دیدن آسانتر محیط بیرون کمک می کند.
5 . جنس آلیاژ بخش بیرونی از جنس ضد زنگ و پوسیدگی بوده و به واسطه نوع طراحی به سادگی قابل سرقت نیست .
6 . دوربین تعبیه شده در بخش بیرونی از جنس CMOS 1 مگا پیکسل بوده و تصاویر ضبط شده با کیفیت حداکثر 1280 * 720 را به صورت عکس یا ویدیو ذخیره می کند.
7 . درصورت نبود کارت حافظه با فشردن زنگ چشمی دیجیتال یکعدد عکس 1 مگاپیکسلی در فضای ذخیره سازی cloud ذخیره میشود، این عکس ها از طریق اپلیکیشن موبایل قابل مشاهده هستند.
8 . زنگ چشمی درصورتی که میزبان در خانه یا خارج از خانه باشد توسط صدای زنگ داخلی یا زنگ خوردن روی اپلیکیشن از حضور میهمان مطلع می شود.
9 . در صورت تحریک چشمی دیجیتال توسط تشخیص حرکت یا فشرده شدن زنگ چشمی توسط میهمان به مدت 15 ثانیه از بیرون درب ویدیو ضبط می شود و در کارت حافظه ذخیره می شود.
10 . قابلیت تشخیص حرکت در صورت فعال بودن با ضبط ویدیو از محیط بیرون به صورت خودکار حافظ امنیت خانواده در کل شبانه روز می باشد.
11 . در بخش خارجی چشمی 4 عد LED مادون قرمز وجود دارد که دید در شب را از فاصله مؤثر 2 متر پشتیبانی می کند و تصاویر صورت بازدید کنندگان به وضوح دیده می شود.
12 . در بخش خارجی چشمی ، از یک فتودیود برای جمع آوری نور استفاده می شود. هنگامی که نور محیط کمتر از 0.2 لوکس باشد ، حالت دید مادون قرمز شب آغاز می شود.
13 . یک چراغ نشانگر در بخش خارجی چشمی وجود دارد. هنگامی که بازدید کننده زنگ چشمی را به صدا در میاورد ، چراغ نشانگر چشمک زن خواهد شد و وقتی که میزبان تماس تلفنی یا تصویر درب را خاموش کند، چراغ نشانگر خاموش خواهد شد.
14 . بخش داخلی چشمی مجهز به صفحه نمایش HD 4.3 اینچی IPS ، با وضوح صفحه نمایش: 480 * 270 می باشد.
15 . دستگاه از کارت حافظه تا حداکثر 8 گیگابایت پشتیبانی می کند.
16 . با شناسایی هوشمند خودکارضبط پس از پر شدن کارت حافظه ، ویدیوی بعدی درجای اولین ویدیوی ذخیره شده در کارت حافظه حافظه را می گیرد.
17 . در ساخت چشمی دیجیتال از تراشه داخلی استفاده شده و باتری ها قابل تعویض می باشند.
18 . در حالت آماده به کار چشمی دیجیتال با فشردن دکمه مانیتور در بخش داخلی دستگاه به سرعت روشن شده و محیط بیرون درب قابل مشاهده می شود.
19 . با توجه به بهینه سازی طراحی به جهت صرفه جویی در مصرف انرژی در صورت استفاده نکردن -اما آماده به کار- تا240 روز و در صورت استفاده میانگین روزانه 10 با تا 90 روز شارژ نگه می دارد
20 . مشخصات منبع تغذیه چشمی:
2 عدد باتری لیتیومی قابل شارژ 1800 میلی آمپر ساعت .
درگاه میکرو USB برای شارژ باتری دستگاه 5v 1A - 5v 2A

 

  

براي دريافت اطلاعات بيشتر و گفتگو با کارشناسان هوراد الکترونيک با شماره 09904880477 و 02133929283 تماس حاصل نماييد.

 


logo-samandehi