چشمی دیجیتال اسمارت

چشمی دیجیتال اسمارت

جدیدترین چشمی دیجیتال اسمارت با نام پرو فول اچ دی عرضه شده است.


این محصول مشابه با همان اسمارت S2 قدیمی است،اما با چند ویژگی جدید و کاربردی تر نسبت به آن ارائه می شود که در این مطلب به معرفی جزییات آن می پردازیم. از اندازه تصویر و هماهنگی رنگ بدنه و لنز گرفته تا افزودن حافظه و قابلیت خاموش کردن دید در شب، از جمله ویژگی هایی هستند که در چشمی جدید لحاظ شده اند. این چشمی قابلیت ذخیره فایل های ویدئویی (با فرمت ذخیره سازی H.264) به همراه صدا (با فرمت PCM) را هم دارد. با خرید این چشمی دیجیتال، مجموعه ای شامل موارد زیر را دریافت خواهید کرد:

 

پنل داخلی چشمی Indoor host


لنز در بخش خارجی درب
سیم شارژر
پیچ نصب
صفحه فلزی نصب
کارت گارانتی
دفترچه راهنما

 

تصویر و نمایشگر 


صفحه نمایش در این چشمی، با کمی تغییر به اندازه 4.5 اینچ رسیده است. این مورد تفاوت زیادی را نسبت به مدل قبلی نشان نمی دهد، اما همین 0.2 اینچ بزرگتر هم می تواند تصاویر بزرگتری در اختیار شما قرار دهد. این صفحه نمایش LCD بوده و تفکیک پذیری بالایی در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب که می توانید تصاویر را با کیفیت1920×1080 یا همان اندازه 3 مگاپیکسلی مشاهده کنید. شما می توانید تصاویر را با کیفیت 2 مگاپیکسلی بر روی حافظه داخلی آن و تا اندازه 60 دوربین ذخیره کنید. به علاوه می توانید آن را به کارت حافظه تا 32 گیگابایت هم مجهز کنید.

 

بدنه چشمی دیجیتال اسمارت پرو فول اچ دی

 

این محصول به صورت تک رنگ و تنها به رنگ مشکی تولید می شود، بر خلاف مدل قبلی Smart S2 که دارای مدلی به رنگ طلایی هم بود. نکته جدید تر در مورد آن این که لنز بیرونی چشمی هم هماهنگ با بخش درونی آن به رنگ مشکی در نظر گرفته شده است تا هماهنگی کامل تری داشته باشید. در مدل قبلی حتی با خرید چشمی مشکی، لنز طلایی دریافت می کردید که این مورد در چشمی جدید تغییر کرده است. همچنین سوکت پشتی در این چشمی تغییر کرده است و از استحکام بیشتری نسبت به مدل قبلی برخوردار است. علاوه بر آن جا گذاری سوکت در آن بسیار راحت تر از حالت قبلی صورت می گیرد. بنابراین می توان این مورد را هم به نوعی ارتقا در ساختار دوربین در نظر گرفت.
بدنه خارجی این چشمی اندازه ای برابر با 165×92×16 میلی متر و بخش داخلی آن ابعاد 62×62×15 میلی متر دارد و وزن آن 0.5 کیلوگرم می باشد. این محصول با استاندارد IP55 دارای بخش داخلی یا Indoor چشمی قابلیت تحمل دمای 10- تا 50+ درجه سانتی گراد و بخش خارجی یا Outdoor آن قابلیت کارکرد در دمای 30- تا 65+ درجه را دارد. همچنین می توانید آن را در رطوبتی تا 90% هم به کار برید.

 

اجرای تنظیمات و منو ها در چشمی دیجیتال Smart S2 – Pro Full HD


در مدل های قبلی این چشمی، لیستی از منوی تنظیمات را مشاهده می کردیم که باید در میان آن به دنبال گزینه مورد نظر خود می گشتیم. در این محصول اما این گزینه ها با آیکون های مخصوص به خود ارائه شده اند که کار انتخاب آن را ساده تر کرده است. علاوه بر آن، آیکون های اصلی و مهم ترین مواردی که عموما کار با آن ها مورد نیاز است، در دسترس تر قرار گرفته اند. برای مثال PIR یا سنسور حرکت، روشن یا خاموش کردن دید در شب و مشاهده تصاویر ذخیره شده، در نگاه اول بر روی آیکون ها قابل مشاهده هستند.

 

خاموش یا روشن کردن «دید در شب»

 

یکی از جالب ترین ویژگی های این محصول، امکان خاموش و روشن کردنِ ال ای دی های دید در شب آن است. همان طور که می دانید برای مشاهده تصاویر در تاریکی شب، نیاز به یک اندازه مشخص و حداقلی از نور هست. در شرایط معمولی لنز این دوربین تصاویر را تا فاصله 1-2 متری به خوبی نمایش می دهد و قادر است دید در شب رنگی را در شرایط تامین نور کافی ارائه کند. اما خصوصیتی که این محصول را از دیگر چشمی های متمایز می کند، قابلیت خاموش کردنِ دید در شب آن است. به این خاطر که با روشن شدن آن ها، روشنایی ملایم سرخ رنگی به چشم می خورد که نمایش دهنده ی ضبط تصویر برای فردی است که از جلوی آن عبور می کند. ممکن است تمایلی به این موضوع نداشته باشید که فرد متوجه ضبط تصویر خود شود، بنابراین با خاموش کردن دید در شب، این امکان را حذف خواهید کرد.

  

براي دريافت اطلاعات بيشتر و گفتگو با کارشناسان هوراد الکترونيک با شماره 09904880477 و 02133929283 تماس حاصل نماييد.


logo-samandehi