چشمی دیجیتال دیپلمات DP 01 D6چشمی دیجیتال دیپلمات DP 01 D6
چشمی دیجیتال دیپلمات DP 01 D6
چشمی دیجیتال دیپلمات DP 01 D6
چشمی دیجیتال دیپلمات DP 01 D6

چشمی دیجیتال دیپلمات مدل DP 01 D6

Array

توضیحات محصول

چشمی دیجیتال دیپلمات DP 01 D6 - پشتیبانی از کارت حافظه تا 64 گیگابایت - مجهز به باتری لیتیومی 8000میلی آمپر ساعت - زمان استندبای 1000 روز - مجهز به لنز IR-CUT جهت تنظیم رنگ در روز و تنظیم روشنایی در شب - مجهز به اپلیکیشن اندروید وios - قابلیت اینترکام با بیرون درب - صفحه نمایش ۴/۳ اینچ - انتقال تصویر بر روی تلفن همراه و wifi قابلیت اتصال به - دارای سنسور تشخیص حرکت - قابلیت گرفتن عکس و ضبط تصویر - با کیفیت 1280*1080 دوربین 2 مگا پیکسلی - دید در تاریکی مطلق - گارانتی به مدت یک سال - اعلام صدای زنگ بر روی اپلیکیشن موبایل -

چاپ

چشمی دیجیتال دیپلمات DP 01 D6

 

مشخصات چشمی دیجیتال  dp 01 d6 

 

 • پشتیبانی از کارت حافظه تا 64 گیگابایت
 • مجهز به باتری لیتیومی 8000 میلی آمپر ساعت
 • زمان استندبای 1000 روز
 • مجهز به لنز IR-CUT جهت تنظیم رنگ در روز و تنظیم روشنایی در شب
 • مجهز به اپلیکیشن اندروید وios
 • قابلیت اینترکام با  بیرون درب
 • صفحه نمایش ۴/۳ اینچ
 •  انتقال تصویر بر روی تلفن همراه  و قابلیت اتصال به wifi 
 •  دارای سنسور تشخیص حرکت
 •  قابلیت گرفتن عکس و ضبط تصویر
 •  با کیفیت 1280*1080 دوربین 2 مگا پیکسلی
 •  دید در تاریکی مطلق
 •  گارانتی به مدت یک سال
 • اعلام صدای زنگ بر روی اپلیکیشن موبایل

 چشمی دیجیتال مشکی

قابلیت امکان انتقال تصویر بر روی تلفن همراه و مانیتور ” 4.3 اینچ

 چشمی دیجیتال دیپلمات DP 01 D6 بررسی :

 

1 - چشمی دیجیتال در موقعیت مناسب برروی درب نصب می‌شود، چشمی معمولی درب را با چشمی دیجیتال برای یکپارچه سازی نظارت بر درب جایگزین کنید. این کار، به میزبان حاضر در خانه اجازه می دهد بازدید کنندگان را در خارج از درب ببیند، قابلیت تشخیص حرکت در خارج از درب وجود دارد - این قابلیت را می توان غیر فعال نمود.

2 - این مدل از چشمی را می توان به Fi-Wi متصل کرد، و تلفن همراه می تواند از راه دور با چشمی دیجیتال ارتباط گرفته و عکسها و ویدئوهای موجود در کارت حافظه را مشاهده کند.

3 - هنگامی که بازدید کننده زنگ چشمی دیجیتال را بفشارد یا تشخیص حرکت موجب تحریک شود، چشمی دیجیتال عالوه بر عملکرد محلی که شامل روشن شدن نمایشگر داخلی و زنگ خوردن داخلی می باشد، می تواند رویداد را از راه دور از طریق اینترنت به تلفن همراه انتقال دهد تا میزبان که درخانه حضور ندارد، با بازدید کننده تماس ویدیویی و صوتی برقرار کند.-بازدید کننده تصویر میزبان را مشاهده نمی کند.

4 - چشمی دیجیتال به راحتی جایگزین، چشمی های ساده نوری می شود وبعلت داشتن دامنه تصویری وسیع برای مشاهده بیرون درب نیازی به نزدیک کردن چشم به چشمی دیجیتال نمی باشد. این قابلیت به کودکان و افراد مسن در دیدن آسانتر محیط بیرون کمک می کند.

5 - جنس آلیاژ بخش بیرونی از جنس ضد زنگ و پوسیدگی بوده و به واسطه نوع طراحی به سادگی قابل سرقت نیست.

6 - دوربین تعبیه شده در بخش بیرونی از جنس CMOS دو مگا پیکسل بوده و تصاویر ضبط شده با کیفیت حداکثر 1280 * 1080 را به صورت عکس یا ویدیو ذخیره می کند. 7درصورت نبود کارت حافظه با فشردن زنگ چشمی دیجیتال یکعدد عکس دو مگاپیکسلی در فضای ذخیره سازی cloud ذخیره میشود، این عکس ها از طریق اپلیکیشن موبایل قابل مشاهده هستند. 8زنگ چشمی درصورتی که میزبان در خانه یا خارج از خانه باشد توسط صدای زنگ داخلی یا زنگ خوردن روی اپلیکیشن از حضور میهمان مطلع می شود.

9 - در صورت تحریک چشمی دیجیتال توسط تشخیص حرکت یا فشرده شدن زنگ چشمی توسط میهمان به مدت 15 ثانیه از بیرون درب ویدیو ضبط می شود و در کارت حافظه ذخیره می شود. 10قابلیت تشخیص حرکت در صورت فعال بودن با ضبط ویدیو از محیط بیرون به صورت خودکار حافظ امنیت خانواده در کل شبانه روز می باشد.

11 - در بخش خارجی چشمی 4 عدد LED مادون قرمز وجود دارد که دید در شب را از فاصله مؤثر 2 متر پشتیبانی می کند و تصاویر صورت بازدید کنندگان به وضوح دیده می شود.

12 - در بخش خارجی چشمی ، از یک فتودیود برای جمع آوری نور استفاده می شود. هنگامی که نور محیط کمتر از 2.0 لوکس باشد، حالت دید مادون قرمز شب آغاز می شود.

13 - یک چراغ نشانگر در بخش خارجی چشمی وجود دارد. هنگامی که بازدید کننده زنگ چشمی را به صدا در میاورد، چراغ نشانگر چشمک زن خواهد شد و وقتی که میزبان تماس تلفنی یا تصویر درب را خاموش کند، چراغ نشانگر خاموش خواهد شد.

14 - بخش داخلی چشمی مجهز به صفحه نمایش 3.4 HD اینچی IPS، با وضوح صفحه نمایش: 480 * 270 می باشد.

15 - دستگاه از کارت حافظه تا حداکثر 32 گیگابایت پشتیبانی می کند.

16 - با شناسایی هوشمند خودکار ضبط پس از پر شدن کارت حافظه، ویدیوی بعدی درجای اولین ویدئوی ذخیره شده در کارت حافظه، حافظه را می گیرد.

17 - در ساخت چشمی دیجیتال از تراشه داخلی استفاده شده و باتری ها قابل تعویض می باشند.

18 - در حالت آماده به کار چشمی دیجیتال با فشردن دکمه مانیتور در بخش داخلی دستگاه به سرعت روشن شده و محیط بیرون درب قابل مشاهده می شود.

19 - با توجه به بهینه سازی طراحی به جهت صرفه جویی در مصرف انرژی در صورت استفاده نکردن -اما آماده به کار- تا 24 ماه و در صورت استفاده میانگین روزانه 10 بار تا 300 روز شارژ نگه می دارد (3000 بار استفاده)

20 - مشخصات منبع تغذیه چشمی: باتری لیتیومی قابل شارژ 8000 میلی آمپر ساعت. درگاه میکرو USB برای شارژ باتری دستگاه 2A5 5v - 1A

براي دريافت اطلاعات بيشتر و گفتگو با کارشناسان هوراد الکترونيک با شماره 09904880477 و 02133929282 تماس حاصل نماييد.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.
اینماد