ریموت و رسیور


نتایج 1 تا 9 از کل 19 نتیجه

مرکز کنترل کرکره برقی بتا - 4ch- رسیور قفل برقی بتا


تغذیه ریموتی بتا - یک عدد تک رله بتا و منبع تغذیه در یک ...

رسیور سه رله النا


قابلیت مچ کردن هر دکه ریموت بر روی رله خاص و قابلیت حذف ...

رسیور سه رله بتا


مناسب برای دربهای اتوماتیک رسیورهای سه رله لرنینگ ...

رسیور صنعتی مینی دو رله no/nc


گیرنده مینی دورله بتا- فرکانس 433 - مناسب برای دربهای ...

رسیور چهار رله بتا


این رسیور در دو نوع لرنینگ و هاپینگ موجود است

ریموت النا EN-12B


ریموت کنترل آزرایی النا - فرکانس 433.92 نوع محصول : ریموت ...

ریموت بتا 2006


ریموت کنترل بتا مدل 2006 با فرکانس 315

ریموت بتا 2011


ریموت کنترل بتا 2011 مناسب درب اتوماتیک - امنیت بالا

ریموت بتا 2014


ریموت کنترل بتا 2014 ریموت کنترل یکی از معمول ترین ...

ریموت و رسیور

کنترل از راه دور دور فرمان یا کنترل از راه دور یا ریموت کنترل

وسیله‌ای الکترونیکی است برای کنترل عملیات اجرایی یک دستگاه.

واژه ی کنترل از راه دور یا ریموت کنترل برای صدور فرمان از فاصله ی دور برای تلویزیون و دیگر وسایل مصرفی الکترونیکی و امروزه برای راحتی انسان در بازشدن درب ها و هم چنین کرکره ها نیز از آن استفاده می شود. برای این قبیل وسایل دستگاه‌های کنترل از راه دور معمولاً از وسیله‌ای دستی همراه با کلیدهایی منظم برای تنظیم ساختارهای مختلف مانند شبکه‌های تلویزیون، شماره مسیر و صدا تشکیل شده‌است. در حقیقت برای اکثریت دستگاه‌های مدرن که چنین کنترل‌هایی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود، دستگاه کنترل از راه دور دستی، دارای عملکردهای اجرایی بسیار وسیع تری نسبت به عملکردهای اولیه‌ای است که بروی خود دستگاه کنترل شونده تعبیه شده‌است. بسیاری از این دستگاه‌های کنترل از راه دور برای برقراری ارتباط از سیگنال‌های فروسرخ (infrared (IR) signals) و تعداد معدودی نیز از سیگنال‌های رادیویی (radio signals) استفاده می‌کنند.

 

کپی کردن ریموت جک پارکینگ

 

ریموت درب پارکینگ کوچکترین و اصلی ترین قطعه در بخش درب اتوماتیک می باشد. با پیشرفت تکنولوژی ریموت درب هم پیشرفت کرده و حتی از کیفیت بالاتری برخوردار شده اند. در خرید ریموت درب کنترلی باید دقت کنید که با محصول شما همخوانی داشته باشد؛ زیرا برخی از جک ها از فرکانس های مختلفی برای برقراری ارتباط با ریموت خود بهره مند هستند که در صورت تطابق نداشتن باعث اختلال خواهد شد. امروزه درب های ریموتی از تکنولوژی های متفاوت و پیچیده ای در محصولات خود استفاده می کنند؛ از جمله حسگرهای نوری، حسگرهای حرکتی و حتی برای بازکردن درب از طریق موبایل نیز نام برد. در خرید ریموت اورجینال این نکته را دقت داشته باشید که فقط با محصول اورجینال خود کددهی خواهد شد. البته پیشنهاد می کنیم قبل از خرید ریموت درب پارکینگ با کارشناسان ما به شماره تماس 09904880477 مشورت کنید تا بهترین گزینه را به شما ارائه کنند.

 

امنیت ریموت درب پارکینگ

 

امروزه فرستنده های ریموت بسیار امن می باشند زیرا آنها با شیوه ها و الگوریتم های پیچیده تری برنامه ریزی شده اند تا در فرکانس های رادیویی و بلوتوثی امنیت بالاتری داشته باشند و می توان گفت که جای هیچگونه نگرانی ای را باقی نمی گذارند.

 

نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ

 

ریموت درب در صورت استفاده از آن، کدی را به سمت گیرنده ارسال می نماید و در صورتی که کد ارسالی مطابق با کد تعیین شده باشد، فرمان باز شدن درب توسط گیرنده صادر می شود. محصولاتی که دارای کد ثابت هستند دارای امنیت پایین تری هستند زیرا در صورتی که کد آنها روی ریموت دیگری تنظیم شود، درب آن ها قابل باز شدن است و این افراد غریبه ممکن است زیادتر شوند.

logo-samandehi