اسپلیتر-آنتن-مرکزی-1-به-3-سیماران-3HS

اسپلیتر آنتن مرکزی 1 به 3 سیماران 3HS

Array

توضیحات محصول

اسپلیتر آنتن مرکزی 1 به 3 سیماران 3HS

چاپ

اسپلیتر آنتن مرکزی 1 به 3 سیماران 3HS

 

 مشخصات فنی اسپلیتر آنتن مرکزی 1 به 3 سیماران 3HS

 

3HS در ساختمان های پرجمعیت یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قطعات آنتن های مرکزی می باشند که برای اتصال سیگنال های تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرد. در ساختمان هایی که تعداد واحد آن ها بیشتر است از آنتن های مرکزی استفاده می کنند و زمانی که هر واحد بخواهد فیش خود را به آنتن نصب کند باید یک خروجی از آن داشته باشند که می توانید از اسپلیترها استفاده کنید. اسپلیتر سیماران به یک ورودی و سه خروجی مجهز شده است می تواند تا سه واحد را پشتیبانی کند و برای افزایش تعداد واحدهای آن می توانید از اسپیلترهای دیگر استفاده کنید. بدنه این مدل از اسلیتر از فلز با کیفیت ساخته شده است و توانایی انتقال داده ها با فرکانس 5-1000 مگاهرتز را داردو در بازار لوازم جانبی کامپیوتر به فروش می رسد.

مشخصات اسپلیتر آنتن مرکزی 1 به 3 سیماران 3HS : مدل: 3HS تعداد ورودی: 1 تعداد خروجی: 3 فرکانس: 5-1000 مگاهرتز افت سیگنال انشعابی: 6dB نوع کانکتور: F کانکتور جنس بدنه: فلز

اسپلیتر سیماران 3 راه 3HS با گرفتن یک ورودی می تواند به 3 مصرف کننده سیگنال بدهد.

تعداد ورودی: 1

تعداد خروجی: 3

pen درباره اسپلیتر آنتن مرکزی سیماران 3 راه اسپلیتر آنتن مرکزی سیماران 3 راه دارای مشخصات زیر است که به توضیح آن ها میپردازیم:

اسپلیتر ۳ راه مدل ۳HS یکی دیگر از محصولات شرکت سیماران می باشد که در این بخش به بررسی کامل آن خواهیم پرداخت.

اسپیلیتر یا همان تقسیم کننده از تجهیزات مورد استفاده در آنتن مرکزی است. آنتن مرکزی وسیله ای است که اطلاعاتی مثل تصاویر ویدیوئی، ماهواره ای و تصاویر دوربین های مداربسته را دریافت نموده و به گیرنده های خود ارسال مینماید.

آنتن مرکزی یک وسیله واحد نیت و درواقع متشکل از چند بخش مختلف است. که در مجموع سیگنال های دریافتی از فرستنده را به گیرنده های خود ارسال می کند. آمپلی فایر وسیله ای است که نقش تقویت کننده را در آنتن مرکزی ایفا می کند. و وجود آن به خاطر این که آنتن مرکزی به چند گیرنده متصل است و باید تقویت شود مورد نیاز است.

از اسپیلیتر برای تقسیم کردن و انشعاب دادن به لاین اصلی و در نهایت تقسیم کردن سیگنال بین چند کاربر استفاده می شود.

به عبارتی توزیع کردن سیگنالها در آنتن مرکزی و رساندن این سیگنال ها به گیرنده ها وتفکیک گیرنده ها از هم کار اسپیلیتر است.

باتوجه به نیاز کاربران انواع مختلفی از اسپلیتر ها وجود دارد که دارای تعداد خروجی های مختلف هستند. این محصول تا ۳ واحد را پشتیبانی می کند و اگر ساختمان شما واحد های بیشتری دارد میتوانید از اسپلیتر با خروجی های بیشتر متناسب با نیاز خود استفاده کنید.

جنس بدنه این اسپلیتر از فلز باکیفیت است و امکان انتقال اطلاعات با فرکانس ۱۰۰۰-۵ مگاهرتز را داراست.

مشخصات اسپلیتر ۳ راه مدل ۳HS تعداد ورودی: ۱ تعداد خروجی: ۳ مدل: ۳HS افت سیگنال انشعابی: ۶dB فرکانس: ۵-۱۰۰۰ مگاهرتز نوع کانکتور: F کانکتور جنس بدنه: فلز

براي دريافت اطلاعات بيشتر و گفتگو با کارشناسان هوراد الکترونيک با شماره 09904880477 و 02133929283 تماس حاصل نماييد.