چشمی-جک-دیپلمات

چشمی فتوسل جک پارکینگی دیپلمات

Array

توضیحات محصول

چشمی فتوسل جک درب اتوماتیک دیپلمات چشمی ها به صورت یک جفت هستند که در کناره های درب ها نصب می شوند

چاپ

خرید چشمی فتوسل جک درب اتوماتیک دیپلمات

 

چشمی فتوسل، قسمت مهمی از سیستم درب اتوماتیک است که حضور هرگونه مانع اعم از شخص و یا ماشین را در فضای میان درب شناسایی می کند. چشمی ها به صورت یک جفت هستند که در کناره های درب ها نصب می شوند؛ یکی به عنوان فرستنده و دیگری به عنوان گیرنده عمل می کند. هر گونه قطع سیگنال ارسالی از فرستنده نشانگر حضور یک مانع در فضای بین درب می باشد و بلافاصله مدار کنترل دستور کنسل شدن فرایند بسته شدن درب را می دهد.

 

زمانی که یک خودرو مسیر درب را مسدود کرده باشد، سنسور این موقعیت را شناسایی کرده و با فرستادن یک پیام حرکت درب را متوقف یا در جهت معکوس تغییر می دهد. ارسال این پیام به این صورت است که چشمی یک دسته پرتو مادون قرمز منتشر می کند و هرگونه منقطع شدن و از هم گسیختگی یا توقف در دسته پرتو منتشر شده موجب ارسال یک سیگنال به مدار فرمان جک پارکینگی می شود تا از بسته شدن درب جلوگیری کند که ممکن است طبق تنظیمات دلخواه یا درب را متوقف سازد یا جهت حرکت درب را معکوس گرداند و تا زمانی که مانع در مسیر درب قرار دارد و باعث شکسته شدن پرتو می گردد درب پارکینگ باز خواهد ماند.

چشمی فتوسل جک درب اتوماتیک پارکینگ دیپلمات

ویژگی چشمی فتوسل جک دیپلمات

از ویژگی های مهم چشمی درب اتوماتیک این است که چشمی ها موجب افزایش اطمینان و آسایش خاطر در زمینه سیستم ایمنی درب می گردد و از رخ دادن حوادث زیان بار و صدمات ناشی از برخورد درب با ماشین یا شخص یا هر مانع دیگر جلوگیری می کند. چشمی فتوسل جک پارکینگی دیپلمات می تواند با یک کابل شبکه ولتاژ پایین به کنترل برد درب بازکن متصل شده و برق مورد نیازش تأمین گردد. چشمی درب یا فتوسل در دو حالت بی سیم و با سیم موجود است که نوع بی سیم آن نصب ساده تری دارد و نیاز به کابل کشی ندارد.

 

 مشکلات مربوط به چشمی فتوسل درب اتوماتیک پارکینگ می تواند به دلیل کثیف بودن لنزها، تنظیم و تراز نبودن آنها، سیم کشی ها، کم نور شدن چراغ ها و روشن نشدن آنها به طور کامل و... باشد. فتوسل جک پارکینگ باعث می شود تا درب اتوماتیک شما هوشمندانه عمل کند. چشمی درب اتوماتیک باعث امنیت بیشتر درب و یا امنیت دیگر سیستم های امنیتی را زیاد می کند. این محصول همان گونه که اشاره شد برای درب پارکینگی در یک نقطه مستقیم قرار می گیرد و با استفاده از مادون قرمز عمل می کند؛ به فرض مثال زمانی که درب در حال بسته شدن است اگر از کودکی بخواهید عبور کند، درب باز می شود.

این وسیله موجب افزایش اطمینان و آسایش خاطر در زمینه سیستم ایمنی درب می گردد و از رخ دادن حوادثی زیانبار و صدمات ناشی از برخورد درب با ماشین یا شخص یا هر مانع دیگر جلوگیری می کند. فتوسل ها می توانند با یک کابل شبکه ولتاژ پایین به کنترل برد درب بازکن متصل شوند و برق مورد نیازشان تأمین گردد. چشمی درب ها یا فتوسل ها در دو حالت بیسیم و باسیم موجود هستند که نوع بیسیم آن نصب ساده تری دارد و نیاز به کابل کشی ندارد.

برای پشتیبانی و خدمات پس از فروش جک درب اتوماتیک با شماره های 09904880477 و 02133929282 تماس حاصل نمایید.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.
اینماد