پس از گذشت ۲۱ سال از گشایش فروشگاه الکترو مازیار در قلب بازار الکترونیک و الکتریک کشور واقع در خیابان لاله زار جنوبی تهران و با توجه به فعالیتهای گسترده این فروشگاه به عنوان وارد کننده ، تامین کننده و توزیع کننده بزرگ انواع آیفون های تصویری ، چشمی های دیجیتال ، درب های اتوماتیک ، قفل های برقی ، رسیور و ریموت های کنترل در سطح کشور تاسیس شرکتی به منظور گسترش فعالیت های تولیدی، بازرگانی و تامین نیاز مشتریان به محصولات مرغوب هم در داخل ضرورت یافت.
بنیانگذاران شرکت با اتکاء بیش از دو دهه سوابق درخشان در عرصه بازرگانی داخلی و خارجی و توزیع های کالا های مختلف الکترونیکی و الکتریکی و همچنین با تکیه به بیش از ۴۰ سال سابقه مدیریت شرکت های .بزرگ اقدام به پاسخ به این ضرورت و تاسیس شرکتی به نام هوراد الكترونيك خاورميانه نموده‌اند

ماموریت
ایفای نقش برجسته در گسترش ارتقاء سطح دانش فنی و نوآوری، در صنعت الکترونیک کشور به عنوان سازمانی تراز اول در خاورمیانه
 
چشم انداز
پیشرو در صنعت هوشمند سازی ساختمان ها در کشور و پاسخ به نیاز های مربوطه در داخل و خارج کشور و توسعه بازارهای داخلی و خارجی
 
ارزش های سازمانی
اعتماد : با ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت و شایسته به مشتریان و همراهان و ایجاد آرامش و اطمینان خاطر آنها ارزش برتر اعتماد را بدست آورده ایم ،به آن افتخار میکنیم و آنرا مصرانه ادامه می دهیم .    
مسئولیت پذیری :  با تمرکز ما به مشتریان و همراهان ، آنها میتوانند از تکنولوژی ، کیفیت ، اصالت ، بهره وری و قیمت بهینه محصولات و خدمات ما بهره مند گردند .
کار گروهی : کارمشترک تیمی وگروهی سرلوحه فعالیتهای ماست . ما با دمیدن روح کار دسته جمعی بر کالبد همه ذینفعان درون سازمانی و برون سازمانی ، ارزشهای برتری را نسبت به دیگران خلق میکنیم .
سرمایه انسانی : با مشارکت و رضایت کارکنان ،همکاران ونمایندگان که همانا بزرگترین سرمایه های ما هستند می توانیم نیازهای نهفته مشتریان را شناسایی کرده وخدماتی بالاتر از انتظاراتشان به آنها ارائه کنیم .  
تعالی : با تمام توان وقوا می کوشیم تا با قدمهای استوار و مستمر بسوی پیشرفت و تعالی در تمامی زمینه ها اعم از کیفیت کالا و خدمات ، رضایت کلیه ذینفعان و توانمندسازی سرمایه های انسانی گام برداریم .
 
تماس با ما
نشانی: خيابان لاله زار جنوبی – نبش کوچه برلن – پلاک  326 – طبقه دوم . شرکت هوراد الکترونیک خاورمیانه
شماره تماس: 82 92 92 33 _ 83 92 92 33
همراه : 09904880477

پست الکنرونیکی

شركت هوراد الكترونيك خاورميانه

نمایشگاه شركت هوراد الكترونيك

اینماد