جستجو محصول

آخرین محصولات

جک پارکینگ محک


نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه

جک پارکینگی شفت بلند محک


جک پارکینگی محک در مدل شفت بلند مناسب دربهایی با عرض هر ...

جک پارکینگی محک MGO 200


جک درب اتوماتیک محک ساخت شرکت تکنما دارای دو سال گارانتی ...

ریموت درب اتوماتیک محک


ریموت درب اتوماتیک محک مدل جدید و چهار دکمه- بدنه ...

ریموت نور بالای دیپلمات


کیت نور بالای دیپلمات با نور بالا درب ها رو باز ...

جک پارکینگ تکنما مدل محک

از جمله جک های ساخت داخل است، که شرکت تکنما تولید کننده آن می باشد. این تنها محصول تکنما در رده‌ی درب های اتوماتیک بازویی پارکینگی است. محک دارای قیمتی متوسط است و با توجه به قیمت مناسب اش توانایی بالایی هم دارد. جا به جا کردن درب هایی با 380 کیلوگرم وزن و 4 متر طول در هر لنگه از ویژگی های این جک اتوماتیک است.

ویژگی های برجسته ی درب بازویی محک تک نما:قابل استفاده در آپارتمانهای بزرگ و ساختمان های اداری پر رفت و آمد مجهز به مدار فرمان کاملا هوشمند با قابلیت برنامه ریزی دقیق امکان استفاده از سنسور مادون قرمز در دو حالت باز و بسته شدن قابلیت برنامه ریزی دستگاه جهت بسته شدن درب به صورت خودکار و با استفاده از تاخیر زمانی قابل تنظیم و یا با استفاده از فرمان ریموت توانایی باز و بسته نمودن درب دو لنگه به وزن ۷۶۰ کیلوگرم ماکزیمم طول مجاز برای هر لنگه درب ۲ متر

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص جک پارکینگ و انواع جک دارید از جک پارکینگ درب دیدن نمایید.

ویژگی های درب بازویی محک 

قابل استفاده در آپارتمان های بزرگ و ساختمان های اداری پر رفت و آمد مجهز به مدار فرمان کاملا هوشمند با قابلیت برنامه ریزی دقیق امکان استفاده از سنسور مادون قرمز در دو حالت باز و بسته شدن قابلیت برنامه ریزی دستگاه جهت بسته شدن درب به صورت خودکار و با استفاده از تاخیر زمانی قابل تنظیم و یا با استفاده از فرمان ریموت توانایی باز و بسته نمودن درب دو لنگه به وزن ۷۶۰ کیلوگرم ماکزیمم طول مجاز برای هر لنگه درب ۲ متر جک درب اتوماتیک محک

 

تنوع در محصولات جک پارکینگی تکنما

در بخش های قبلی برند های مختلف تولید کننده جک درب اتوماتیک ایرانی را معرفی کردیم. در این مقاله تصمیم داریم شما را با جک محک تکنما آشنا کنیم که یکی از بهترین انواع جک برقی ایرانی به شمار می رود. جک محک در دو مدل 40 سانتیمتر و 60 سانتیمتر عرضه گردیده که مناسب درب های معمولی زیر 2.5 متر در هر لنگه در مدل شفت کوتاه و درب های تک لنگه بلند بالای 2.5 متر در مدل شفت 60 سانتیمتر طراحی شده است. در صورتی که برای خرید جک پارکینگی خود با محدودیت بودجه مواجه اید، انتخاب یک جک برقی ایرانی می تواند بهترین گزینه به شمار رود، چرا که با صرف هزینه ای نسبتا کم، از یک جک برقی با کیفیت مناسب بهره مند خواهید شد که می تواند تا اندازه زیادی نیاز های شما را برطرف کند. جک محک برای استفاده در ساختمان های پر رفت و آمد اداری، مسکونی، کارخانه ها و... مناسب است. باز شدن 110 درجه ای هر درب می تواند سهولت در تردد را برای کاربر فراهم آورد. با استفاده از یک سیستم خلاص کن، می توانید به سادگی در هنگام قطعی برق درب را به حرکت در آورید. همچنین این محصول مجهز به سیستم خلاص کن دستی است که امکان استفاده از آن در شرایط قطع شدن برق را فراهم می آورد. ریموت کنترل جک محک امکان باز و بسته کردن آن از راه دور را نیز فراهم می آورد. جک برقی محک امکان شناسایی 1000 ریموت کنترل را دارد. ریموت می تواند برنامه های مختلف (توقف، حرکت معکوس یا عملکرد تک لنگه) را به جک برقی ارسال کند. سنسور تشخیص مانع نیز باعث می شود با تشخیص مانع بر سر راه خود، حرکت درب را متوقف کند تا از آسیب های احتمالی جلوگیری به عمل آید. نصب ساده، امکان تنظیم منو برای باز و بسته کردن جداگانه درب ها و قابلیت تنظیم مجزای زمان انتهایی، از جمله ویژگی هایی است که این محصول را به یک گزینه بسیار مناسب برای انتخاب بدل می کند.

 

ارتباط جک محک با آیفون تصویری تکنما و سیستم کنترل تردد خودرویی

برخی از انواع آیفون تصویری تکنما مانند مدل D43 امکان باز کردن درب پارکینگ را برای شما فراهم می آورند و شما می توانید بین جک محک و آیفون تصویری تکنما ارتباط برقرار کنید. به علاوه می توانید برای سهولت در تردد جک درب پارکینگی خود را به سیستم تگ خوان یا پلاک خوان مجهز کنید؛ به این ترتیب با شناسایی تگ و یا پلاک خودروی شما، جک محک با سیستم کنترل تردد خودرویی به طور اتوماتیک درب را باز می کند.

 

توان و قدرت جک پارکینگی محک

جک دربازکن محک تک نما شکل و شمایلی مشابه FAAC 412 دارد و به نظر می رسد تک نما آن را با الگو برداری از این محصول ایتالیایی ساخته است. می توان گفت محک تک نما دارای مشخصات فنی نسبتا خوبی می باشد. این جک می تواند درب هایی با وزن 380 کیلوگرم و همچنین طول 2 متر در هر لنگه را جابجا کند. که البته توان این جک در جابجایی درب های با طول زیاد محدود است و این امر به نوعی نقطه ی ضعف این محصول به شمار می آید.

 

سیستم هوشمند تشخیص موانع و باز شدن تک لنگه

همچنین درب ریموتی محک تک نما مجهز به سیستم تشخیص موانع است و به این وسیله می تواند از برخورد درب با خودرو و اشخاص جلوگیری کند. باز شدن درب به صورت تک لنگه ویژگی دیگری ست که محک از آن بهره می برد و امکان باز شدن تنها یک لنگه از درب را برای عبور و مرور وسایل نقلیه کوچک و استفاده ی شخصی فراهم می آورد.

قیمت جک درب پارکینگ محک

یکی از مهم ترین فاکتور های هر مشتری برای خرید یک محصول قیمت آن به شمار می رود. در چندین سال اخیر با توجه به نوسانات ارز قیمت جک درب پارکینگ خارجی نیز نسبت به جک پارکینگ ایرانی فاصله پیدا کرد و رفته رفته این فاصله قیمتی بیش تر شد. از این رو کمپانی های تولید کننده جک پارکینگی در داخل کشور نیز بیکار ننشستند و با تولید محصولاتی با همان کیفیت توانستند تا نظر کاربران مصرف کننده را به سوی خود جلب کنند. جک پارکینگ محک یا تکنما نیز از این قضیه مستثنی نیست و با کیفیت سطح بالا و قیمتی مناسب هم اکنون در دسترس مشتریان می باشد.

 

گارانتی و خدمات پس از فروش محک

گارانتی و ضمانت برای هر محصولی به منظور تضمین کیفیت قطعات بکار رفته و همچنین آسودگی خاطر مشتریان مصرف کننده بکار می رود. این امر نیز برای کمپانی تکنما در نظر گرفته شده است تا علاوه بر کیفیت نقطه قوت دیگری تلقی شود. ضمن آن که مدت ضمانت برای این محصول دو ساله در نظر گرفته شده است که البته مدت قابل قبول و کافی به نظر می رسد. ضمن آن که خدمات پس از فروش نیز در کنار گارانتی برای کمپانی تکنما نقش مهمی ایفا کرده و می تواند در محبوبیت این برند بی تاثیر نبوده باشد.

 

فروش جک پارکینگی محک

در امر فروش درب اتوماتیک فاکتور های همچون کیفیت، قیمت، گارانتی، بازویی بودن یا ریلی بودن و... می تواند تاثیر گذار باشد. کمپانی تکنما با واقف بودن بر این موضوع نهایت سعی خود را بکار گرفت تا بتواند در این موضوع ها سر آمد باشد. لازم به ذکر است که اگر نگاهی به بازار فروش جک پارکینگی داشته باشیم متوجه این موضوع خواهیم شد که تکنما توانسته است تا جایگاه واقعی خود را در بین بازار فروش درب اتوماتیک پیدا کند. فارغ از این موضوع جک درب پارکینگ ایرانی تکنما به عنوان یک محصول تولید داخلی در سطح جهانی هم نیز دارای جایگاه ویژه ای می باشد.

 

نصب جک درب پارکینگ محک تکنما

در صورتی که بخواهیم جک درب پارکینگی محک که در دو مدل شفت کوتاه و شفت بلند به بازار عرضه شده است به درستی کار کند بایستی از نصب صحیح بهره ببریم که این نصب بتواند حداکثر بهره وری در کنار حداقل فشار وارده به بازوها را فراهم کند. برای نصب کلیه جک های بازویی باید در ابتدا دو نقطه اعم از محل نصب جك بر روي چارچوب يا ديوار و محل نصب بر روی درب پارکینگ مشخص شود. البته ناگفته نماند که برای مشخص شدن محل تقریبی تکیه گاه ها باید درب پارکینگ را کامل ببند و جک درب پارکینگ را کامل باز کنید.

آموزش جامع و کامل نصب جک پارکینگ ایتالیایی GR و مدار CITY1EVO + نکات و تنظیمات در 14 فیلم

 

محصولات دیگر هوراد دیجیتال را با کلیک بر روی هر کدام مشاهده نمایید.

جک پارکینگ

ریموت نور بالا

چشمی دیجیتال

آرام بند

ریموت رسیور

براي دريافت اطلاعات بيشتر و گفتگو با کارشناسان هوراد الکترونيک با شماره 09904880477 و 02133929282 تماس حاصل نماييد.

 

اینماد