جستجو محصول

آخرین محصولات

آیفون تصویری تکنما


نتایج 1 تا 9 از کل 28 نتیجه

آیفون تصویری تکنما 10 اینچ لمسی مدل F10

قیمت فروش: 43,650,000 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

آیفون تصویری تکنما 10 اینچ لمسی مدل F10 دارای حافظه ...

آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه D43M

قیمت فروش: 12,561,500 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

آیفون تصویری تکنما D43M با حافظه صفحه نمایش 4.3 اینچی تمام ...

آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه مدل - C43TM

قیمت فروش: 16,975,000 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

آیفون تصویری C43TM نمایشگر 4.3 اینچی لمسی ارتباط داخلی با ...

آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ بدون حافظه - D43

قیمت فروش: 10,563,300 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

نمایشگر رنگی تکنما مدل D43M صفحه نمایش 4.3 اینچی با ...

آیفون تصویری تکنما 7 اینچ با حافظه D70M

قیمت فروش: 18,381,500 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

آیفون تصویری تکنما مدل D70M - نمایشگر 7 اینچی لمسی ...

آیفون تصویری تکنما 7 اینچ با حافظه مدل C70TM

قیمت فروش: 21,825,000 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

آیفون تصویری تکنما 7 اینچ با حافظه مدل C70TM - نمایشگر ...

آیفون تصویری تکنما 7 اینچ بدون حافظه مدل D70

قیمت فروش: 15,471,500 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

آیفون تصویری تکنما مدل D70 صفحه نمایش 7 اینچ کلید ...

ایزولاتور آیفون تصویری تکنما

قیمت فروش: 4,607,500 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

ایزولاتور آیفون تصویری تکنما مناسب برای ساختمان بیشتر از 20 ...

باران گیر پنل آیفون تصویری تک نما

قیمت فروش: 1,067,000 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

بارانگیر پنل آیفون تصویری تکنما قاب محافظ و بارانگیر دور ...

آیفون تصویری تکنما

شرکت تکنما

شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما در سال 1380 به منظور تولید در بازکن های صوتی و تصویری دیجیتال با توجه به نیاز جامعه ایرانی تشکیل گردید و محصولات خود را تحت نام تجاری تک نما به بازار مصرف ارائه نمود . طراحی این محصولات توسط مهندسین مجرب ایرانی صورت گرفته است و تمامی فرآیند تولید در شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما انجام می گیرد .

آیفون تصویری تکنما یکی از معروفترین و شناخته شده ترین کمپانی های تولیدکننده لوازم خانگی می باشد. این شرکت فعالیت خود را در این زمینه از سال 1389 آغاز نمود و خیلی سریع توانست پله های ترقی را طی کند و نبض بازار را به دست بگیرد.

تکنما محصولات زیادی را به بازار عرضه نموده که در تمامی این تولیدات همواره دو مشخصه طراحی زیبا و کیفیت بالا را لحاظ کرده است. یکی از دلایل موفقیت این شرکت را تازه تاسیس بودن و از همین رو به روز بودن و نیز تیم تحقیق و توسعه جوان و متخصصین مجرب آن معرفی می کنند که توانسته اند با ارائه بهترین کیفیت و با کمترین هزینه، نظر بازار داخلی را به خود جلب کنند.

آیفون تصویری (در باز کن رنگی) تکنما

آیفون تصویری امروزه نیاز هر خانه ای می باشد، خرید آیفون تصویری مناسب با توجه به ویژگی هایی که دارد و انتظاراتی که از آن داریم شاید در نگاه اول کاری دشوار به نظر آید، ولی زمانی که انتظارات خود را در انتخاب یک درب بازکن رنگی داریم، بدانیم انتخاب یک سیستم دربازکن تصویری مناسب کاری آسان خواهد بود، کارشناسان فروشگاه هوراد دیجیتال در این راه کنارتان خواهند بود.

آیفون و پنل های تصویری تکنما یکی از محبوب ترین تولیدات این شرکت، آیفون های تصویری تکنماست.

دربازکن تصویری تک نما یکی از بهترین آیفون تصویری های ایرانی به شمار می رود که با به کار بردن روش خاص سیم کشی و نصب آیفون تصویری، نام خود را در میان برترین ها قرار داده و با استفاده از هفت رشته سیم تا 80% در هزینه های سیم کشی صرفه جویی خواهید کرد.

 

پنل و آیفون تصویری تکنما

 

در حقیقت مکملی برای هم دیگر هستند که در طرح ها و اشکال متنوع و گوناگون به بازار عرضه شده اند. آیفون و پنل تصویری تکنما تحت سری VDP تولید می شوند. پنل های دم دری تکنما در سه مدل ساده، کارتخوان و کدینگ کارتخوان موجود می باشد که به جهت کاهش مصرف سیم کشی و هزینه های آن، در ساختمان هایی با تعداد واحد بالا بیشتر کاربرد دارد. علاوه بر این بکارگیری دوربین های با کیفیت خارجی در این پنل ها همواره کیفیت تصویر فوق العاده ای را برای مشتریان فراهم آورده است.

 

قیمت آیفون تصویری تکنما

 

محصولات آیفون تصویری تکنما قیمت میان رده ای را در بین درب بازکن های رنگی دارند، و به دلیل مزیت کاهش مصرف سیم کشی در مجتمع های با واحد بالا قیمت تمام شده را بسیار مقرون به صرفه می نماید.

 

مزیت آیفون تصویری تکنما

 

همانطور که ذکر شد کاهش مصرف 80 درصدی مصرف سیم کشی ساختمان می باشد.

ارتباط داخلی (اینترکام) و ارتباط با واحد نگهبانی یکی دیگر از ویژگی های بارز آیفون های تصویری تکنما می باشد.

قابلیت اتصال به دوربین مداربسته ، درب بازکن های تصویری تکنما قابلیت اتصال به 3 دوربین مداربسته را دار می باشد.

قابلیت باز کردن درب اتوماتیک پارکینگ نیز یکی دیگر از ویژگی های خوب درب بازکن های رنگی تکنما می باشد.

 

آیفون های تصویری تکنما چه قابلیت هایی دارند؟

 

شرکت تکنما آیفون های تصویری خود را در دو مدل 4.3 و 7 اینچی به بازار عرضه نموده است. امکانات تعبیه شده در آیفون های تصویری این شرکت نیز همانند طراحی ظاهری آن بسیار متنوع است. یکی از قابلیت هایی که بلا استثنا در تمامی دربازکن های تصویری تکنما به چشم می خورد، اینترکام یا ارتباط بین واحدهاست. قابلیت ارتباط داخلی یا Intercommunication system در حقیقت این امکان را فراهم می سازد تا یک پیغام از طرف اپراتور سیستم یا هر یک از اینترکامهای زیر مجموعه، روی همه یا تعدادی از بلندگوهای تعریف شده و اپراتور دستگاه ذکر شده در صورت لزوم با هر یک از اینترکام ها ارتباط برقرار می کند، و نیز هر یک از اینترکام ها می توانند با اپراتور یا دیگر اینترکام ها ارتباط برقرار نمایند.

از دیگر موارد قابل توجه، تنوع رنگی آیفون تصویری تکنما ست؛ برای مثال سری 43TM در پنج رنگ متفاوت عرضه شده که در بین محصولات همرده بی نظیر است. مانیتورهای تکنما در دو مدل بدون گوشی و با گوشی موجود است که هر دو مدل کیفیت بالا و قابلیت های گوناگونی دارند که این امر سبب می شود مشتری بدون واهمه از کم کیفیت بودن محصول و با توجه به نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید محصول نماید. از دیگر موارد قابل ذکر می توان به برخورداری حافظه جانبی این آیفون تصویری و ظرفیت ارتقای آن و نیز ذخیره تصاویر اشاره کرد. همچنین دربازکن های تصویری شرکت تکنما توانایی اتصال به دوربین های مداربسته (cctv) را دارند و نیز کاربر را قادر می سازند در صورت استفاده از جک های پارکینگی، کنترل باز نمودن آن را از طریق آیفون داشته باشد.

 

تنوع در آیفون های تکنما

 

در کنار آیفون های اقتصادی، تکنما دو آیفون تصویری کامل در رده قیمتی بالا و با کاربرد زیاد برای بازار مصرف بالا رده در نظر گرفت. آیفون تصویری تکنما 7 اینچ با حافظه C70TM و آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه مدل 43-TM از لحاظ ظاهری مشابه هم بودند و در اندازه 4.3 اینچ و هفت اینچ با قابلیت ارتباط داخلی واحد به واحد، ارتباط با نگهبانی، قابلیت نصب حافظه، قابلیت دایورت تماس در رنگهای متنوع عرضه شد، هر چند بعدها از تنوع رنگی آن کاسته شد.

 

فروش آیفون تصویری تکنما

 

مدت زیادی از تولید درب بازکن تصویری تک نما نمی گذرد اما در این مدت نیز رضایت کاربران مصرف کننده این برند به دلیل قابلیت های منحصر به فرد محصولات تک نما و البته خدمات پس از فروش سطح بالای این محصول جلب شده است. بهره بردن از کلید های لمسی و وجود طراحی به روز در آیفون تصویری تکنما امری است که امروزه موجب شده تا بتوانیم بگوییم که شرکت تکنما محصولاتی همگام با تکنولوژی روز دنیا تولید می کند.

از طرفی برای ساختمانهای بزرگ که به تعداد زیادی مانیتور نیاز می باشد، هم به لحاظ فنی و هم از نظر میزان هزینه بسیار معقول است که از محصولات تک نما استفاده گردد. مانیتورها با قیمت معقول، هزینه سیم کشی بسیار پایین و سیستم دیجیتالی انتقال در این برند باعث می شود، تکنما گزینه مناسبی برای فروش آیفون تصویری در ساختمانهای و برج های بلند و انبوه با تعداد واحد بالا می باشد.

 

آیفون تصویری تکنما با قابلیت برقراری ارتباط بین واحدها و ارتباط با نگهبانی

 

یکی از این قابلیت های آیفون تصویری تکنما، ارتباط بین واحدها و ارتباط با نگهبانی بود که شرکت تکنما به صورت پیش فرض در گوشی هایش قرار داد. بیشتر آیفون های تصویری با قابلیت ارتباط داخلی، در تعداد واحد های بالا با مشکل ضعیف شدن صدا و یا پایین آمدن کیفیت تصویر در طبقات بالاتر رو به رو می شدند. با ورود تکنما و با این ویژگی خاص که در تعداد واحد های بالا با کمترین مشکل ممکن نسبت به دیگر رقبا عمل می کرد و همچنین با رفع نقص های آیفون های قبلی، عملاً تکنما توانست راهکاری جدید و به روز برای ارتباط داخلی ارائه کند.

همین عامل باعث شهرت و ثبات محصولات دربازکن تصویری تکنما در بازار شده است. پس از تولید مدل های TM43 و TM70 که با امکانات بسیار زیاد و ارتباط داخلی قدرتمندی همراه بود و با استقبال خوبی هم همراه شد بدلیل اعمال تحریم های اقتصادی علیه ایران و افزایش چند برابری قیمت دلار، ناگزیر قیمت آیفون تکنما هم با افزایش چشمگیری همراه شد و امکان رقابت در بازار برای شرکت تکنما تا حدودی سخت شد. به همین منظور این شرکت تصمیم گرفت سری جدیدی که با امکانات کمتری از جمله عدم ارتباط داخلی بین واحد ها و قابلیت ذخیره عکس همراه بود تولید کند، به نام آیفون تصویری tm43 تکنما

 

آیفون تصویری تکنما هندزفری

 

شرکت تکنما محصولات خود را در دو نوع هندزفری و دارای گوشی به بازار عرضه نموده است. با استفاده از آیفون تصویری هندزفری می توانید تنها با فشردن یک کلید، با مراجعه کننده ارتباط صوتی برقرار کنید. این شرکت اخیراً با رونمایی از دو محصول جدید خود که به صورت هندزفری (بدون گوشی) می باشد گوشی های لوکسی وارد بازار کرده است که کلید های آن ها نیز لمسی بوده و تمامی کارکردها با لمس کلید های آن صورت می گیرد: آیفون تصویری هندزفری تکنما e43

 

آیفون تصویری تکنما با امکان اتصال به ۳ دوربین مداربسته مجزا

 

از دیگر ویژگی هایی که در برخی از آیفون تصویری های ایرانی کاربرد دارد، امکان اتصال به دوربین مداربسته است. با استفاده از این سیستم قادر خواهید بود تصاویر دریافتی از دوربین ها را بر روی مانیتور خود در داخل واحد مشاهده کنید. ویژگی خاصی که در رابطه با تکنما خودنمایی می کند اینکه امکان اتصال ۳ دوربین مداربسته مجزا بمنظور مشاهده سه مکان متفاوت مانند درب ورودی ساختمان، محوطه پارکینگ یا حیاط و همچنین درب ورودی واحد می باشد. مدل های VDP E43 و VDP E70 در این گروه قرار می گیرند.آیفون تصویری تکنما e70

 

قیمت آیفون تصویری تکنما

 

آیفون تکنما به نسبت سایر محصولات دربازکن تصویری، قیمت به مراتب پایین تری دارد. این موضوع وقتی نمود بیشتری پیدا می کند که بخواهیم برای مجتمع های ساختمانی با واحدهای بالا، هزینه های تکنما و یک برند دیگر را با هم مقایسه کنیم که برند تکنما با اختلاف فاحشی هزینه کمتری روی دست کارفرما می گذارد.یکی از علتهایی که قیمت آیفون تصویری تکنما کمتر از سایر برندها می شود به خاطر دیکودر یا پخش کننده تصویر می باشد که بابت هر 8 واحد یک عدد نیاز است این در حالیست که بیشتر برندها برای هر چهار واحد به یک دیکودر نیاز دارند. البته این کاهش قیمت تنها شامل قطعات نمی شود و همانطور که قبلا گفته شد به علت نوع سیم کشی پارالل می توان تا 80 درصد روی سیم کشی صرفه جویی نمود.

گارانتی 3 ساله تکنما

 

تمامی محصولات شرکت تکنما از سه سال گارانتی رایگان بهره مند است. نمایندگی های خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر ایران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند و از جهت اینکه مشتریان آیفون تصویری در تمامی شهرهای ایران روز به روز در حال افزایش است، از این رو خدمات پس از فروش نیز یک نیاز اساسی و آیتمی مهم برای خرید آیفون تصویری به شمار می آید.

برای دریافت مشاوره خرید و کسب اطلاعات تکمیلی درباره آیفون تصویری تکنما، می توانید با مشاورین فروش هوراد دیجیتال تماس حاصل فرمایید.

 

راهنمای نصب آیفون تصویری تکنما

 

نصب آیفون تصویری تکنما کمی متفاوت تر از سایر برند ها در نظر گرفته شده است که حتی در مدل های مختلف این برند نیز متفاوت دیده شده است. البته باید توجه داشت که قبل از شروع به نصب این درب بازکن تصویری باید ابزار سخت افزاری زیر را به طور کامل در اختیار داشته باشیم:

کابل های ۴ زوج فویل دار

مقاومت ۵۷ اهم

سیم شیلد

کابل تخلیه نویز

سیم لحیم و هویه

 

logo-samandehi