آرام بند گاردینا


نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه

آرام بند درب گاردینا GR 04 4065

قیمت فروش: 4,700,000 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

آرام بند درب گاردینا GR 04 4065 آرام بند نمره 2 مناسب ...

آرام بند درب گاردینا GR 04 6590


آرام بند درب گاردینا GR 04 6590 آرام بند نمره 3 مناسب ...

آرام بند درب گاردینا GR 04 8514

قیمت فروش: 8,500,000 ﷼
مبلغ مالیات:
قیمت / kg:

آرام بند درب گاردینا GR 04 8514 آرام بند نمره 4 مناسب ...

 راهنمای خرید آرام بند گاردینا

 باز ماندن درب ورودی از عوامل به خطر انداختن امنیت ساکنین ساختمان است. این مشکل در آپارتمان های با تردد بالا و ساختمان های اداری بیشتر است. همینطور صدای ناهنجار و بلند زمان بسته شدن و کوبیده شدن درب، بسیار آزاردهنده است. آرام بند سبب بسته شدن حتمی درب و کنترل سرعت بسته شدن درب است.

آرامبند گاردینا

آرام بند درب چیست ؟


آرام بند دستگاهی مکانیکی، برای کنترل نحوه بسته شدن یک درب بصورت خودکار و جلوگیری از محکم کوبیده شدن و ایجاد سرو صدا در هنگام بسته شدن درب است.

آرام بند بعد از باز شدن درب توسط شما ، نیرویی که برای باز کردن درب مورد استفاده قرار می گیرد را به وسیله یک فنر که داخل مخزن روغن قرار گرفته است ذخیره می کند و با آزاد کردن انرژی ، این فنر درب را از حالت باز به حالت بسته بر می گرداند.
بیشتر جک بازویی پشت درب دارای بالشتک های تعدیل کننده نیرو برای باز و بسته شدن نرم درب و کنترل سرعت بیش از حد درب هنگام بسته شدن درب می باشند. این بالشتک های در درب های سنگین نقشی بسیار مهم و حیاتی دارند.

محل نصب جک آرام‌بند


محل نصب آرام بند به طور معمول در سمت بالای درب ورودی و کنار لولای درب می باشد. ساختار آرام بند به گونه ایست که متنوع است و بنا بر نوع و وزن درب، قدرت و سایز آرامبند متغیر است.

انواع آرام بند درب

مقایسه جک درب 2 سرعته با 3 سرعته

  1.  آرام بند سه سرعته مناسب درب دارای قفل برقی
  2.  آرام بند دو سرعته جـهت نصب بر ســایر درب ها

چگونه آرام بند مناسب درب انتخاب کنیم؟

  • فرم بالای درب
  • نوع قفل درب
  • وزن و ابعاد درب

برای خرید جک آرام‌بند، بهتر است مدلی را خریداری کنید که بتوان اجزای آن را تعویض کرد. یک آرام‌بند از یک بازوی قابل تنظیم و بدنه‌ی اصلی تشکیل شده است. جهت حرکت آرام‌بند قابل تنظیم است و سرعت آن را می‌توان از طریق سوپاپ اطمینان تنظیم کرد در انتهای بازویی نیز یک شفت تنظیم چرخش وجود دارد که شعاع حرکت را تعیین می‌کند. 

مزایای استفاده از آرام بند

  1. وظیفه بستن درب را بر عهده گرفته و اشتباه فراموشی بستن درب ورودی و یا نفرو را از بین خواهد برد.
  2. در موقع بستن درب این عمل را به نرمی و آرام انجام خواهد داد تا سروصدایی ایجاد نشود.

مدل های آرام بند گاردینا

نکات مهم خرید انواع آرام‌بند از فروشگاه آنلاین هوراد دیجیتال


برای خرید آرام‌بند باید به وزن درب توجه داشته و هریک از آرام‌بندها برای محدوده‌ی وزن مشخصی طراحی شده‌اند. مثلا آرام‌بند درب چوبی نسبت به آرام‌بند درب فلزی سنگین، از قدرت کمتری برخوردار است.
ویژگی‌ مهم دیگر که هنگام خرید آرام‌بند ‌باید در نظر داشت، نحوه عملکرد آرامبند در چند مرحله است. آرام‌بند یک زمانه یکی از نمونه‌های ساده آرام‌بند است که برای درب‌های سبک مثل درب آسانسور یا درب حیاط کاربرد دارد. مدل‌های دو زمانه، عملکرد پیچیده‌تری دارند و درب را در طی دو مرحله می‌بندد. درواقع مرحله‌ی دوم از کوبیده شدن در جلوگیری می‌کند. نوع دیگر آرام‌بند سه زمانه است که قیمت بالاتری دارد و برای درب‌های خاصی نصب می‌شود.

براي دريافت اطلاعات بيشتر و گفتگو با کارشناسان هوراد الکترونيک با شماره 09904880477 و 02133929282 تماس حاصل نماييد.

اینماد